Karta podarunkowa

Karta podarunkowa

  1. Strona główna
  2. Karta podarunkowa

Karta podarunkowa

Pomysł na udany prezent!

Szukasz doskonałego upominku? Nie wiesz, co kupić? Wybierz kartę podarunkową Forum Koszalin.

Taka karta pozwala dokonać zakupów w sklepach na terenie naszego centrum handlowego. Pozwól obdarowanej osobie dokonać najlepszego wyboru. Przekaż jej elegancki upominek odpowiedni na każdą okazję.

CZYM JEST KARTA PODARUNKOWA?

Karta podarunkowa to doskonały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Idealnie sprawdzi się z okazji świąt, urodzin i uroczystości rodzinnych oraz jako elegancki upominek dla współpracowników lub klientów.

 

JAK TO DZIAŁA?

Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid. Umożliwia bezpieczne i wygodne płacenie w sklepach akceptujących płatność MasterCard na terenie centrum Forum Koszalin. Doładowanie ma jednorazowy charakter. Transakcji można dokonywać aż do wyczerpania dostępnych środków lub utraty ważności karty (12 miesięcy od daty zakupu).

 

GDZIE KUPIĆ KARTĘ?

Kartę można nabyć w biurze administracji centrum i przez Internet. Biuro administracji jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Kupując kartę podarunkową, płacisz tylko kwotę jej zasilenia – dowolną sumę od 30 zł do 1000 zł. Istnieje możliwość zasilenia gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 30 minut od jej zakupu.

 

JAK SPRAWDZIĆ STAN ŚRODKÓW NA KARCIE?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić: