Karta podarunkowa

Karta podarunkowa

  1. Strona główna
  2. Karta podarunkowa

Jeżeli nie widzisz filmu to kliknij tutaj

 

Karta podarunkowa

Pomysł na udany prezent!

Szukasz doskonałego upominku? Nie wiesz, co kupić? Wybierz kartę podarunkową Forum Koszalin.

Taka karta pozwala dokonać zakupów we wszystkich sklepach i lokalach na terenie naszego centrum handlowego. Pozwól obdarowanej osobie dokonać najlepszego wyboru. Przekaż jej elegancki upominek odpowiedni na każdą okazję.

 

CZYM JEST KARTA PODARUNKOWA?

Karta podarunkowa to doskonały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Idealnie sprawdzi się z okazji świąt, urodzin i uroczystości rodzinnych oraz jako elegancki upominek dla współpracowników lub klientów.

Regulamin

 

JAK TO DZIAŁA?

Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid. Umożliwia bezpieczne i wygodne płacenie w sklepach akceptujących płatność MasterCard na terenie centrum Forum Koszalin. Doładowanie ma jednorazowy charakter. Transakcji można dokonywać aż do wyczerpania dostępnych środków lub utraty ważności karty (12 miesięcy od daty zakupu).

 

GDZIE KUPIĆ KARTĘ?

Kartę można nabyć:

  • W kartomacie przy wejściu głównym. 7 dni w tygodniu, w godzinach pracy centrum. Płatność wyłącznie kartą.
  • Przez Internet.*

Kupując kartę podarunkową, płacisz tylko kwotę jej zasilenia – dowolną sumę od 30 zł do 1000 zł. Istnieje możliwość zasilenia gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 30 minut od jej zakupu.

Kup online

* UWAGA! Zakup kart przez Internet – Wysyłka

Przy wybraniu opcji „Wysyłka” wydawca kart podarunkowych - EML Payments Europe Ltd. wysyła karty za pośrednictwem swojego biura w Irlandii. W zależności od sposobu płatności czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 3 tygodni.

Zalecamy skorzystanie z opcji Click&Collect/Kliknij i odbierz. Dzięki temu na maila otrzymają Państwo specjalny kod, a karty będą gotowe do odbioru w biurze administracji centrum po zaksięgowaniu płatności na koncie operatora. 

 

JAK SPRAWDZIĆ STAN ŚRODKÓW NA KARCIE?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić:

  • W kartomacie przy wejściu głównym
  • Tutaj wpisując numer karty
  • dzwoniąc pod numer +48 12 251 82 11
  • skanując kod QR umieszczony na odwrocie karty.