Gatta

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Gatta
Gatta

Godziny otwarcia

Pon. - Sob.
09:00 - 21:00
Niedz.
10:00 - 20:00

Gatta

GATTA jest czołowym producentem wyrobów pończoszniczych w Polsce, posiadającym jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Siedziba firmy mieści się w Zduńskiej Woli. Marka GATTA jest  niekwestionowanym liderem we wprowadzaniu innowacji produktowych i technologicznych.
Najważniejsze grupy produktowe obejmują:

Wszystkie oferowane produkty projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami w modzie, a nowe kolekcje prezentowane są każdego roku w dwóch kolekcjach: wiosna-lato oraz jesień-zima.
Spółka prowadzi swoją działalność z poszanowaniem najwyższych standardów jakości.

W swoim działaniu firma kieruje się zasadami zawartymi w ISO 9001, a jej głównym celem jest tworzenie produktów nowoczesnych, modnych i bezpiecznych. Z tego względu wszystkie wyroby poddawane są certyfikacji. Ich jakość i bezpieczeństwo potwierdzają liczne certyfikaty:  Oeko-Tex, certyfikaty rosyjskie oraz ukraińskie.

W ciągu 20 lat działalności firma nagradzana była także wielokrotnie Złotym Laurem Konsumenta, jednym z najbardziej cenionych wyróżnień na rynku polskim a przyznawanym przez samych konsumentów dla najlepszych i najchętniej kupowanych produktów.

Kolekcje marki GATTA dostępne są w ponad 100 salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w renomowanych sklepach z bielizną i rajstopami. Oprócz rodzimego rynku kolekcje rajstop i odzieży Gatta z niesłabnącym powodzeniem sprzedawane są także w krajach Unii Europejskiej, na Ukrainie, w Rosji.
GATTA prowadzi intensywne działania handlowe podczas najważniejszych imprez targowych zarówno w Paryżu, jak i w Moskwie, Kijowie, Brnie czy Bukareszcie.

Center Map

Gatta