Pandora

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Pandora
Pandora

Godziny otwarcia

Pon. - Sob.
09:00 - 21:00
Niedz.
10:00 - 20:00

Pandora

Piękno skandynawskiego designu, luksusowe, ręcznie wykonane elementy z najcenniejszych kruszców: złota, srebra, kamieni szlachetnych i półszlachetnych i indywidualny styl, pozwalający każdej kobiecie wyrazić swoją osobowość, emocje czy najcenniejsze wspomnienia…

Tak najprościej opisać można wyjątkowy charakter marki PANDORA. Niezwykle kobiece, ponadczasowe produkty PANDORY już od ponad 25 lat tworzone są w sposób, który umożliwia ich nieskończone połączenia, zależne wyłącznie od naszej wyobraźni. Dzięki tym różnorodnym kombinacjom każdego dnia możemy wyglądać inaczej, podkreślać inny element swojego ubrania czy nastroju.

Sztandarowym produktem marki PANDORA, od którego zaczął się międzynarodowy sukces firmy jest bransoletka z zawieszkami. Kobiety na całym świecie pokochały ich unikalny charakter, podkreślający indywidualność jego właścicielki. Ale przede wszystkim – w tych niepowtarzalnych projektach, możemy zapisywać obrazy najróżniejszych chwil… Nowa praca? Rocznica pierwszego spotkania? Egzamin na prawo jazdy? Szalone zakupy z przyjaciółką? A może tak po prostu, bo miałaś ochotę na coś nowego? Bransoletki marki PANDORA niczym pamiętnik przechowują nasze wspomnienia i tajemnice. Są unikalne, bliskie, indywidualne ? tak jak nasze historie życia.

Ale PANDORA to także kolekcje pięknych naszyjników, pierścionków czy kolczyków, które możemy zestawiać w unikalne dla nas połączenia na wszelkie okazje. Do biura, na wieczorną galę, a może na spacer po lesie z dzieckiem… Urok każdej z tych chwil możesz podkreślić swoją ulubioną biżuterią PANDORY.

Center Map