No to jazda!

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. No to jazda!

Wydarzenie

No to jazda!

Forum Koszalin
25.05 - 24.09.2022

Odkryj urzekające okolice Koszalina na rowerze i spędź niezapomniany czas!

Nasze wycieczki z przewodnikiem mogą stać się okazją nie tylko do ruchu, ale również do nawiązania nowych znajomości.

Lubisz jeździć na rowerze? Wybierz się na wycieczkę razem z nami! Pobierz aplikację #RoweryNaForum i weź udział we wspaniałej przygodzie z naszym przewodnikiem. Wypełnij formularz na stronie www.wycieczkiroweroweforum.pl i zapisz się na najbliższą eskapadę.

Tym razem zapraszamy na wycieczkę „Tour de Jamno”. Startujemy 2 lipca o godz. 9.00 spod Forum. Pokonamy ponad 50-kilometrową pętlę, która biegnie po trasach typowo rowerowych, malowniczym szlaku na wale przeciwpowodziowym jeziora Jamno, a także po uroczych leśnych ścieżkach. Po drodze miniemy średniowieczne grodzisko w Mielnie, przystań rybacką w Unieściu, zabytkowe kościoły w Mielnie, Osiekach i Suchej Koszalińskiej. Dotrzemy do Góry Chełmskiej z doskonałym punktem widokowym na całą okolicę, zobaczymy hangar niemieckiej bazy wodnosamolotów. Jeśli będziecie chcieli nieco skrócić dystans, można skorzystać z tramwaju wodnego w Mielnie, którym popłyniecie do Koszalina.

Rowerowe spotkania organizujemy co dwa tygodnie. Grupy są kameralne (maksymalnie 15 osób). Od tego roku na rowerową przygodę zapraszamy również dzieci (w fotelikach, pod opieką dorosłych).

Zapisy na wycieczkę „Tour de Jamno” ruszają w środę, 22 czerwca.

Uroki Pomorza Zachodniego możesz również odkrywać indywidualnie. W aplikacji udostępniamy 29 szlaków, a każda trasa to inny stopień trudności i inny dystans, dlatego z powodzeniem dostosujesz go do swoich możliwości. Szerokiej drogi!