PRZEZ STARY SZLAK KOLEJOWY

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. PRZEZ STARY SZLAK KOLEJOWY

Wydarzenie

PRZEZ STARY SZLAK KOLEJOWY

Forum Koszalin
23.09.2023

Jedźmy razem!

Latem warto wrzucić na luz. Wsiąść na rower i pomknąć w nieznane. Odkryć nowe miejsca i zachwycić się tym, co piękne. A takie jest Pomorze Zachodnie – wyjątkowe przyrodniczo, z bogatą historią i zaskakującym dziedzictwem kulturowym.

Pobierz aplikację #rowerynaforum i wybierz się na letnią wycieczkę z naszym przewodnikiem Tomaszem Morawskim.

„Przez stary szlak kolejowy” to zdecydowanie trasa dla doświadczonych rowerowo długodystansowców. Startujemy w sobotę 23 września spod Forum Koszalin. Trasa liczy 140 km (czas przejazdu to ok. 8 godz.) i biegnie po dawnych liniach kolejowych. Jest pozbawiona dużych wzniesień i przewyższeń, a przy tym pełna niezwykłych zabytkowych miejsc oraz zachwycających widoków. Podczas wyprawy zobaczymy: most nad Radwią w Karlinie, zabytkowy spichlerz w Karlinie, pomnik Czesława Niemena, Wysoką Bramę w Białogardzie i kościół Narodzenia NMP w Białogardzie.

Trasa nadaje się na rower długodystansowy, np. trekkingowy, crossowy, gravelowy, a nawet szosowy, o ile zostanie wyposażony w opony bardziej turystyczne niż sportowe.

Zapisz się od 13 września – wypełnij formularz na stronie www.wycieczkiroweroweforum.pl Liczba uczestników jest ograniczona.

 

Obiad dla uczestników wyprawy funduje North Fish. 

 

Do zobaczenia!