Ruszaj w drogę z przewodnikiem!

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Ruszaj w drogę z przewodnikiem!

Wydarzenie

Ruszaj w drogę z przewodnikiem!

Forum Koszalin
2.09.2021

Koszalin na dwóch kółkach

Jazda rowerem w mieście to nie tylko doskonała i ekologiczna alternatywa dla samochodu. Na naszej wycieczce z przewodnikiem udowodnimy, że może to też być świetny sposób na relaks i okazja do odkrycia ciekawych zakątków Koszalina.

Pobierz aplikację #RoweryNaForum, wskocz na rower i wyrusz na miejską przygodę z naszym przewodnikiem – Pawłem Pytaszyńskim – entuzjastą dwóch kółek i autorem bloga pedałuję.pl. Wypełnij formularz na stronie www.wycieczkiroweroweforum.pl i już dziś zapisz się na wrześniową eskapadę. Tym razem zapraszamy na wycieczkę „Zakochaj się w Koszalinie”. Startujemy 2 września o godz. 9.00 spod Forum i na 14-kilometrowym szlaku będziemy eksplorować godne uwagi miejsca w mieście. Odwiedzimy m.in.: Wodną Dolinę, lądowisko LPR, Górę Chełmską, amfiteatr, park Książąt Pomorskich, Park Różany, stadion i Muzeum Wody.

Rowerowe spotkania organizujemy co dwa tygodnie. Grupy są kameralne (10 osób) – lepiej nie zwlekaj i zapisz się jak najszybciej! O kolejnych wrześniowych terminach będziemy informować na bieżąco. Udział w wycieczkach jest bezpłatny. 

Uroki Pomorza Zachodniego możesz również odkrywać indywidualnie (lub z rodziną czy przyjaciółmi). W aplikacji udostępniamy 10 szlaków, a każda trasa to inny stopień trudności i inny dystans, dlatego z powodzeniem dostosujesz go do swoich możliwości. Pobierz aplikację i ruszaj w drogę!